Ümmügülsüm KÖMÜRCÜOĞLU | Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
| Hasta Bakımı
|
Adem SEVİNÇ | Kalite Yönetim Direktörü | Kalite Yönetimi /Döküman Yönetimi / Güvenlik Raporlama Sistemi/Gösterge Yönetimi/Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri |
M.Taner ÇOBAN | İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı | Risk Yönetimi |
Mustafa UZ | Sivil Savunma Uzmanı | Acil Durum ve Afet Yönetimi |
Şadiye ŞAFAK | Hemşire | Eğitim Yönetimi / Sosyal Sorumluluk |
Erdal GÜRDOĞLU | Sosyal Hizmet Uzmanı | Hasta Deneyimi |
Ali ARLI | Kalite ve Destek Müdür Yardımcısı | Yaşam Sonu Hizmetler/Otelcilik Hizmetleri |
Yasin GÜNDÜZ | İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı | Hizmete Erişim |
Mustafa SAATÇİ | İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı | Sağlıklı Çalışma Yaşamı |
Ömer FIRÇA | Eczane Sorumlusu | İlaç Yönetimi |
Meyli TÜRK | Hemşire | Enfeksiyonların Önlenmesi |
Mustafa EŞİYOK | Hemşire | Ameliyathane -Sterilizasyon Hizmetleri |
Dr.Arzu GÜRIŞIK | Doktor | Transfüzyon Hizmetleri |
Vahit YILMAZ | Röntgen Teknisyeni | Radyasyon Güvenliği |
Hasan Zafer ZEYBEK | Sağlık Memuru | Yetişkin Acil Sağlık Hizmetleri/ Acil Kritik Yoğun Bakım /Genel Toksikoloji Yoğun Bakım |
Ayşegül YORGANCILAR | Hemşire | Çocuk Acil Sağlık Hizmetleri |
Şenay Köse ŞÜKÜR | Sağ.Bak.Hiz.Mdr.Yrd. | Yoğun Bakım Üniteleri |
Gülderen GÖNEN | Ebe | Doğum Hizmetleri |
Serpil ORHAN | Hemşire | Diyaliz Ünitesi |
Şükrü AKCAN/Gökhan SEZER | Birim Sorumluları | Psikiyatri Kliniği |
Doç.Dr.Said Sami ERDEM | Biyokimya Uzmanı | Biyokimya Laboratuvarı |
Uzm.Dr.Habibe ÖVET | Mikrobiyoloji Uzmanı | Mikrobiyoloji Laboratuvarı |
Uzm.Dr.Ethem ÖMEROĞLU | Patoloji Uzmanı | Patoloji Laboratuvarı |
Necip DANIŞIK /İlhan ÖZER | Mühendis /Başteknisyen | Tesis Yönetimi |
Harun ALTINTAŞ | İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı | Bilgi Yönetim Sistemi |
Azize GÜNAR | Çevre Sağlığı Teknisyeni | Atık Yönetimi |
Nezihe CEYLAN | Mühendis | Malzeme ve Cihaz Yönetimi |
Özlem BİLGİN | Hemşire | Nefroloji Servisi /Nefroloji Yoğun Bakım |
Hasibe OKUDAN | Hemşire | Gögüs Servisi 4. Kat /İntaniye Servisi |
Havva ŞENGÜL | Hemşire | Nöroloji Servisi / Göz Servisi/İnme |
Havva ÖZ | Hemşire | Dahiliye/Yan Dallar Servisi |
Melek ZEYBEK | Hemşire | Dahili Yoğun Bakımlar (Nöroloji/Dahiliye) |
Hesna YAVUZ | Ebe | Gögüs Hastalıkları 5. Kat /Genel Yoğun Bakım 5. kat |
Fatih KALENDER | Hemşire | Uyku Laboratuvarı |
Durşen DİŞBUDAK | Hemşire | Nisaiye Servisi/Plastik Cerrahi Servisi/Jinekoloji Servisi |
Abdurrahman SARICA | Hemşire | Cerrahi Yoğun Bakım 3/Genel Cerrahi 1-2 |
Ahmet ÇİLİNGİR | Hemşire | Göğüs Yoğun Bakım 8. Kat / Çocuk Yoğun Bakım 8. Kat |
Aysel ATAN | Hemşire | KBB Servisi |
Mehtap EREN | Hemşire | Yanık Servisi/Çocuk Cerrahi Servisi |
Sema Kılınç ARSLAN | Hemşire | Çocuk Yoğun Bakım/Çocuk Servisi |
Nuray GÜRLER | Sağlık Memuru | Kalp Damar Cerrahisi Servisi /Cerrahi Yoğun Bakım 7 |
Fatma TIRKIZ | Ebe | Koroner Yoğun Bakım/Kardiyoloji Servisi |
Emine CEYLAN | Hemşire | Reanimasyon Yoğun Bakım/KVC YB |
Uzm.Dr. Mustafa ÇAYCI | Doktor | Nükleer Tıp Hizmetleri |
Uzm.Dr.İbrahim BABALIOĞLU | Doktor | Radyasyon Onkolojisi |
Ayşegül ŞAHİN | Hemşire | Kemoterapi |
Sevim TATLI | Hemşire | Kan Alma Birimi |
Selma ALTUNTAŞ | Hemşire | Endoskopi Hizmetleri |
Ayşe ÇELİK | Hemşire | Fizik Tadavi Kiliniği |
Emine ÖZER | Hemşire | TPN Birimi |
Sema ÇAYIR | Hemşire | Beyin Cerrahi Servisi/Cerrahi YB 5 |
Hakan TOPÇUOĞLU | Hemşire | Sağlık Destek Birimi |
Sultan IŞIK | Hemşire | Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri |
Sevinç UĞURLU | Hemşire | Zafer Ek Bina |
Ahmet Çelik SAMEDOĞLU | Hemşire | Yazır Ek Bina |
Muhittin ŞAHİN | Hemşire | Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi |