Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Konya İl Sağlık Müdürlüğü
Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

SKS Kalite Yönetimi

Güncelleme Tarihi: 15/01/2018

KALİTE YÖNETİMİ 
DOÇ.DR.MEHMET ALİ ERYILMAZHASTANE YÖNETİCİSİ V.
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ADEM SEVİNÇKALİTE YÖNETİM BİRİM SORUMLUSU
ERCAN TOĞANKALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANI
HATİCE BEŞTAVKALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANI
KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
HASTA BAKIM HİZMETLERİ 
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
MUSTAFA UZSİVİL SAVUNMA UZMANI
TANER ÇOBANİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI
ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ 
UZM.DR.CİHANGİR ERGÜNBAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM.DR.MEHMET ÖZCANENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI
BİLGİ YÖNETİMİ 
AHSEN SAĞİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ŞAKİR   CERİTOĞLUBİLGİ İŞLEM SORUMLUSU
MEHMET FURKAN BENLİOTOMASYON SORUMLUSU
STOK YÖNETİMİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
NECATİ BÜKECİKİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ÖMER FIRÇABAŞECZACI
YÜKSEL ÇETİNMATERYOVİJİLANS SORUMLUSU
ALİ AYDINTIBBİ SEKRETER
ATIK YÖNETİMİ 
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ALİ YÜKSEL ERBEDENÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ
HİZMETE ERİŞİM (POLİKLİNİK HİZMETLERİ) 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM DR.HALİT KARACABAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM.DR.CİHANGİR ERGÜNBAŞHEKİM YARDIMCISI
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ZELİHA ATEŞALPİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
EĞİTİM YÖNETİMİ 
DOÇ.DR. M.ALİ ERYILMAZBAŞHEKİM
ŞADİYE ŞAFAKEĞİTİM HEMŞİRESİ
ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜACİL TIP UZMANI
UZM.DR.FATİH VİŞNECİACİL TIP UZMANI
ZAFER ZEYBEKACİL SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
BİYOKİMYA LABORATUARI HİZMETLERİ 
DOÇ.DR. SAİD SAMİ ERDEMBİYOKİMYA UZMANI
DENİZ  CENGİZLAB.TEKNİSYENİ 
MİKROBİYOLOJİ  LABORATUARI HİZMETLERİ 
UZM.DR.AŞEGÜL OPUŞMİKROBİYOLOJİ UZMANI
CEMİL AĞILLAB.TEKNİSYENİ 
PATOLOJİ LABORATUAR HİZMETLERİ 
UZM.DR. ETEM ÖMEROĞLUPATOLOJİ UZMANI
SİBEL GÜNEYLİLAB.TEKNİSYENİ
GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ 
DOÇ.DR.İSMET TOLURADYOLOJİ UZMANI
ALİ OSMAN AYÖZFİZİK MÜHENDİSİ
ALİ NARİNRADYOLOJİ TEKNİSYENİ
ENDOSKOPİ HİZMETLERİ 
DOÇ.DR. M.ALİ ERYILMAZBAŞHEKİM
UZM.DR.GÖKHAN GÜNGÖRGASTROENTROLOJİ UZMANI
PELİN ÇELİKENDOSKOPİ SORUMLU HEMŞİRESİ
ANJİYOGRAFİ HİZMETLERİ 
UZM DR.ZAFER BÜYÜKTERZİKARDİYOLOJİ UZMANI
ALİ ACARLABORATUAR TEKNİSYENİ
YOĞUN BAKIM HİZMETLERİ 
REANİMASYON Y.B. 
UZM.DR.AYŞE İLKSEN EĞİLMEZANESTEZİ UZMANI
MEHMET ERGÜNSORUMLU SAĞLIK MEMURU
KVC Y.B. 
PROF.DR.KADİR DURGUTKALP DAMAR CERRAHİ UZM.
MEHMET YARDIMCISORUMLU HEMŞİRE
YENİDOĞAN Y.B. 
UZM.DR.MURAT KONAKYENİDOĞAN UZMANI
UZM.DR.BEYZA ÖZCANYENİDOĞAN UZMANI
SEMA KILINÇARSLANSORUMLU HEMŞİRE
ACİL KRİTİK Y.B. 
DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜACİL TIP UZMANI
UZM.DR.FATİH VİŞNECİACİL TIP UZMANI
ZAFER ZEYBEKSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
DAHİLİYE Y.B. 
DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEYNEFROLOJİ UZMANI
AHMET ÇİLİNGİRSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
NÖROLOJİ Y.B 
UZM.DR.BİLGE RENKLİYILDIZNÖROLOJİ UZMANI
AHMET ÇİLİNGİRSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
GÖĞÜS Y.B. 
UZM.DR.GÜLTEN ALTAYGÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI 
UZM.DR.KEZBAN ÖZMEN SÜMERDAHİLİYE UZMANI
AHMET ÇİLİNGİRSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
NEFROLOJİ Y.B 
DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEYNEFROLOJ İUZMANI
ÖZLEM BİLGİNSORUMLU HEMŞİRE
TOKSİKOLOJİ Y.B. 
DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜACİL TIP UZMANI
UZM.DR.FATİH VİŞNECİACİL TIP UZMANI
ZAFER ZEYBEEKSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
ÇOCUK Y.B.  
UZM.DR.ÇELEBİ KOCAOĞLUÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI
MUSA YURTSEVENSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
KORONER Y.B. 
UZM.DR.ZAFER BÜYÜKTERZİKARDİYOLOJİ UZMANI
FATMA TIRKIZSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
CERRAHİ YB.7 
PROF.DR.KADİR DURGUTKVVC UZMANI
AYŞEGÜL ÖZBİNERSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
CERRAHİ Y.B.5 
UZM.DR.BÜLENT ÇETİNBEYİN CERRAHİ UZMANI
İSMAİL KARASERVİS SORUMLU S.M.
CERRAHİ Y.B.3 
DOÇ.DR.KEMAL ARSLANGENEL CERRAHİ UZMANI
NAZAN ONGÜLSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
CERRAHİ Y.B.1 
DOÇ.DR. HIDIR ESMEGÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI
HATİCE SOYLUSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
İLAÇ YÖNETİMİ 
DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZBAŞHEKİM
ÖMER FIRÇABAŞECZACI
SELMAN DOĞANECZACI
ÖZDEN İLTER ÖZMENECZACI
AMELİYATHANE HİZMETLERİ 
PROF.DR.ADİL KARTALBAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM.DR. SELÇUK ULUERANESTEZİ UZMANI
MUSTAFA EŞİYOKSORUMLU HEMŞİRE
AYŞE AKDAĞSORUMLU ANESTEZİ TEK.
STERİLİZASYON HİZMETLERİ 
PROF.DR.ADİL KARTALBAŞHEKİM YARDIMCISI
MUSTAFA EŞİYOKSORUMLU HEMŞİRE
TRANSFÜZYON TIBBİ HİZMETLER 
DR.ARZU GÜRIŞIKSORUMLU HEKİM
PINAR HAKLILABORANT
FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ 
DOÇ.DR.HALİM YILMAZFİZİK TEDAVİ UZMANI
AYŞE ÇELİKSORUMLU HEMŞİRE
PSİKİYATRİ KLİNİĞİ HİZMETLERİ 
DOÇ.DR.İBRAHİM ERENPSİKİYATRİ UZMANI
RECEP BİÇERSORUMLU MÜD. YRD.
DİYALİZ HİZMETLERİ 
DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEYNEFROLOJİ UZMANI
SERPİL ORHANSORUMLU HEMŞİRE
NÜKLEER TIP HİZMETLERİ 
UZM.DR.MUSTAFA ÇAYCINÜKLEER TIP UZMANI
UZM.DR.AHMET BÜYÜKYÖRÜKRADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANI
ZEKAYİ ORAKSEKRETERYA
MUTFAK HİZMETLERİ 
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
BÜNYAMİN KÖSEDİYETİSYEN
ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ 
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
TEMİZLİK PERSONELİ 
YAŞAM SONU HİZMETLER 
MULLA KAŞİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
GALİPİMAM
GÖSTERGE YÖNETİMİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ADEM SEVİNÇTOPLUM SAĞ.TEK.
KLİNİK HİZMETLER 
GÖĞÜS SERVİSİ 
DOÇ. DR. TAHA TAHİR BEKÇİGÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI
HESNA YAVUZSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
GÖZ SERVİSİ 
UZM. DR. MUAMMER ÖZÇİMENGÖZ HASTALIKLARI UZMANI
MEMRUNE YILMAZSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
NÖROLOJİ SERVİSİ 
UZM. DR. BİLGE RENKLİYILDIZNÖROLOJİ UZMANI
HAVVA ŞENGÜLSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
İNTANİYE SERVİSİ 
UZM. DR. MEHMET ÖZCANİNTANİYE UZMANI
HAVVA ŞENGÜLSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
DAHİLİYE SERVİSİ 
DOÇ. DR. CEVDET DURANİDARİ SORUMLU
DOÇ. DR. İBRAHİM GÜNEYEĞİTİM SORUMLUSU
ÇİĞDEM KÖFTECİSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
GÖĞÜS SERVİSİ 
DOÇ. DR. TAHA TAHİR BEKÇİGÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI
HASİBE OKUTANSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
NEFROLOJİ SERVİSİ 
DOÇ. DR. İBRAHİM GÜNEYNEFROLOJİ UZMANI
ÖZLEM BİLGİNSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
DAHİLİYE YAN DALLAR 
DOÇ. DR. CEVDET DURANENDOKLİN UZMANI
AYŞE KILINÇSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
 KVC SERVİSİ 
PROF. DR. KADİR DURGUTKALP DAMAR UZMANI
AYŞEGÜL ÖZBİNERSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
KARDİYOLOJİ  SERVİSİ 
UZM. DR. ZAFER BÜYÜKTERZİKARDİYOLOJİ UZMANI
SELDA DAŞDEMİRSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
ÇOCUK SERVİSİ 
DOÇ. DR. ÇELEBİ KOCAOĞLUÇOCUK UZMANI
GÜLHAN SAĞLAMSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
BEYİN CERRAHİ 
UZM. DR. BÜLENT ÇETİNBEYİN CERRAHİ UZMANI
SEMA ÖZBAYSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
ÜROLOJİ SERVİSİ 
DOÇ. DR. MURAT GÖNENÜROLOJİ UZMANI
NURAY GÜRLERSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
GENEL CERRAHİ SERVİSİ 
DOÇ. DR. KEMAL  ARSLANCERRAHİ UZMANI
MELEK ZEYBEKSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
KADIN DOĞUM SERVİSİ 
UZM. DR. OĞUZHAN GÖNENÇKADIN DOĞUM UZMANI
DURŞEN DİŞBUDAKSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
DOĞUM ODASI 
UZM. DR. OĞUZHAN GÖNENÇKADIN DOĞUM UZMANI
GÜLDEREN GÖNENSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
ORTOPEDİ SERVİSİ 
UZM. DR. ZAFER ŞENORTOPEDİ UZMANI
ASİYE UYLAŞSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
PLASTİK CERRAHİ SERVİSİ 
UZM. DR. NURTEN YAVUZPLASTİK CERRAHİ UZMANI
FATMA BERBERSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
GÖĞÜS CERRAHİ SERVİSİ 
DOÇ. DR. HIDIR ESMEGÖĞÜS UZMAN DOKTORU
SAADET CANSERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
AKILCI İLAÇ KULLANIM EKİBİ 
UZM.DR.CİHANGİR ERGÜNBAŞHEKİM YARDIMCISI
 DR.ÇELEBİ KOCAOĞLUÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI
DR.TAHA HİDEYETOĞLUDAHİLİYE UZMANI
DR.HALİL EKREM AKKURTFİZİK TEDAVİ UZMANI
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
 ÖMER FIRÇABAŞECZACI
BÜLENT PEKTAŞ FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU
EMEL CERANECZACI
ERDAL GÜRDOĞLUSOSYAL HİZMET UZMANI
ANTİBİYOTİK KONTROL EKİBİ 
DR.HALİL KARATAŞKOMİTE BAŞKANI
DR.MEHMET ÖZCANENFEKSİYON HASTALIKLARI TEMSİLCİSİ
DR.OYA AKKAYAMİKROBİYOLOJİ TEMSİLCİSİ
DR.BEYZA ÖZCANPEDİATRİ BİRİM TEMSİLCİSİ
DOÇ.DR.KEMAL ARSLANCERRAHİ BİRİM TEMSİLCİSİ
ECZ.ÖMER FIRÇAECZANE TEMSİLCİSİ
BİNA TURU EKİBİ 
UZM.DR.HALİT KARACABAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM.DR.AHMET NİHAT BAYSALBAŞHEKİM YARDIMCISI
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD YRD.
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
HATİCE DURANMAKİNE MÜHENDİSİ
İLHAN ÖZERTEKNİK SERVİS SORUMLUSU
BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ 
AHSEN SAĞİDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜR YRD.
ŞAKİR CERTOĞLUBİLGİ İŞLEM SORUMLUSU
MEHMET FURKAN BENLİOTOMASYON BİRİMİ SORUMLUSU
BEYAZ KOD 
UZM.DR.HALİT KARACA      BAŞHEKİM YARDIMCISI (BAŞKAN)
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZ.MÜD.YRD. 
YAKUP OĞURPSİKOLOG 
İLHAMİ KADER DEMİRCİGÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU
MAVİ KOD 
DR.ALİ KAVAF BAŞHEKİM YARDIMCISI (BAŞKAN)
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
MULLA KAŞİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ADEM SEVİNÇTOP.SAĞ.TEK. 
PEMBE KOD 
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZ.MÜD.YRD. 
GÜLHAN SAĞLAMÇOCUK HAST.SORUMLU HEMŞİRE.
İLHAN ÖZERTEKNİSYEN 
İLHAMİ KADER DEMİRCİGÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU
ORGAN NAKLİ VE BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU 
DR.AYŞE İLKSEN ERYILMAZORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ
EMİNE CEYLANORGAN NAKLİ KOORDİNATÖR YRD.
ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON EKİBİ 
  
DR.MEHMET SELÇUK ULUERASİL    ANESTEZİ UZMANI 
DR.FERİDE AYDINYEDEK  ANESTEZİ UZMANI
BEYİN VE SİNİR CERRAHİ KLİNİĞİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU 
  
DR.BÜLENT ÇETİNASİL
DR.İLKER ÇÖVENYEDEK
FATİH ŞENGÜNYEDEK
NÖROLOJİ KLİNİĞİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU 
  
DR.BİLGE RENKLİYILDIZASİL
DR EMİNE GÜL BALDANEYEDEK
DR FARUK ÖMER ODABAŞYEDEK
ÇALIŞAN GÖRÜŞ ÖNERİ VE ŞİKAYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU 
Uzm.Dr. Halit KARACABaşhekim Yardımcısı (Başkan) 
Necati BÜKECİKKalite Yönetim Direktörü
Sennur AKGÜLİş Sağlığı Güvenliği Uzmanı 
Ercan TOĞANHemşire.
HASTA GÖRÜŞ ÖNERİ VE ŞİKAYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU 
Dr.Ali KAVAFBaşhekim Yardımcısı (Başkan) 
Necati BÜKECİKKalite Yönetim Direktörü
Ümmügülsüm KÖMÜRCÜOĞLUSağlık Bakım Hizmetleri Müdürü 
Erdal GÜRDOĞLUSosyal Çalışmacı 
Adem SEVİNÇTop.Sağ.Tek.
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ 
OSMAN CİNGİLELİKTİRİK ELOKTRONİK MÜHENDİSİ
DUYGU DOĞANBİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ
İLHAN ÖZERTEKNİSYEN
AHMET YAZICITEKNİSYEN
ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI /KOMİTE BAŞKANI
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI
SENNUR AKGÜLİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (B SERTİFİKALI )
SALİH ÇİÇEKGENETİK HASTALIKLARI UZMANI
FERAY SELVİHEMŞİRE
BAĞDAT EROLENFEKSİYON HEMŞİRESİ
YAKUP  OĞURPSİKOLOG
EKREM KELEŞLABARATUAR TEKNİKERİ
MURTAZA KAYAANESTEZİ TEKNİKERİ
ALİ NARİNRÖNTGEN TEKNİKERİ
HATİCE BAYAT SOYLUORTOPEDİ KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
İLHAMİ KADER DEMİRCİGÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU
EĞİTİM KOMİTESİ KOMİTE ÜYELERİ 
DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZBAŞHEKİM  (KOMİTE BAŞKANI)
DOÇ.DR.HIDIR ESMEGÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ZELİHA ATEŞALPİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI
ADEM SEVİNÇKALİTE YÖNETİM BİRİMİ
MERAL TAŞKINEĞİTİM HEMŞİRESİ
ŞADİYE ŞAFAKEĞİTİM HEMŞİRESİ
BÜLENT KAYASOSYAL ÇALIŞMACI
ÖZLEM BİLGİNNEFROLOJİ KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
  
SEVİL YALÇIN ÇATAKÇOCUK ACİL KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
ÇİĞDEM KÖFTECİDAHİLİYE KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
ALİ NARİNRÖNTGEN TEKNİKERİ
ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ KOMİTE ÜYELERİ 
UZM.DR.CİHANGİR ERGÜNBAŞHEKİM YARDIMCISI
UZM.DR.MEHMET ÖZCANKOMİTE BAŞKANI
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
UZM.DR.FATMA KAÇARENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI
UZM.DR.FATİME KORKMAZENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI
UZM.DR.HALİL KARATAŞENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI
UZM.DR.ARZU TARAKÇIENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI
UZM.DR.MERAL KAYAMİKROBİYOLOJİ UZMANI
DOÇ.DR.KEMAL ARSLANGENEL CERRAHİ UZMANI
UZM.DR.BEYZA ÖZCANNEONATOLOJİ UZMANI
UZM.DR.MURAT BAŞDAHİLİYE UZMANI
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI
UZM.DR. ÖZGE METİNÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI
ÖMER FIRÇABAŞECZACI
MELEK ERGÜNEKK HEMŞİRESİ
BAĞDAT EROLEKK HEMŞİRESİ
MEYLİ TÜRKEKK HEMŞİRESİ
SİBEL DEMİRCİEKK HEMŞİRESİ
NAİLE ÇETİNEKK HEMŞİRESİ
HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ 
DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZBAŞHEKİM (GENEL CERRAHİ UZMANI)
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI 
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
NECATİ BÜKECİK KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ZELİHA ATEŞALPİDARİ MALİ İŞLER MÜD. YRD.
UZM.DR.UYSALER ARSLANDAHİLİYE UZMANI
DOÇ.DR. SAİD SAMİ ERDEMBİYOKİMYA UZMANI
DR.ANESTEZİ UZMANI
ÖMER FIRÇABAŞECZACI
ŞAKİR CERİTOĞLUBİLGİ İŞLEM SORUMLUSU
MUSTAFA EŞİYOKAMELİYATHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
DURŞEN DİŞBUDAKDOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
ALİ OSMAN AYÖZRADYOLOJİ ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE S.(FİZİK MÜHENDİSİ) 
ADEM SEVİNÇKALİTE YÖNETİM BİRİMİ (SEKRETARYA)
TESİS GÜVENLİĞİ 
UZM.DR.HALİT KARACABAŞHEKİM YARDIMCISI / KOMİTE BAŞKANI
DR. A.MEHMET ÇAMBAŞHEKİM YARDIMCISI 
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
ALİ ARLIİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI
HATİCE DURANMAKİNE MÜHENDİSİ / SEKRETARYA
OSMAN CİNGİLELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
İLHAN ÖZERTEKNİSYEN / TEKNİK SERVİS SORUMLUSU
MUSTAFA UZSİVİL SAVUNMA UZMANI
İLHAMİ KADER DEMİRCİGÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU
HÜLYA İŞGÜDERESKİ BİNA KOORDİNATÖRÜ (HEMŞİRE)
SENNUR AKGÜLVHKİ / KALİBRASYONLAR BİRİM SORUMLUSU
DUYGU DOĞANBİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ
RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ 
HALİT KARACABAŞHEKİM  YARDIMCISI (KOMİTE BAŞKANI)
DOÇ.DR.İSMET TOLURADYOLOJİ UZMANI
ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLUSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
NECATİ BÜKECİKKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
UZM.DR.MUSTAFA ÇAYCINÜKLEER TIP UZMANI
UZM.DR.AHMET BÜYÜKYÖRÜKRADYASYON ONKOLOJİSİ
UZM.DR.ZAFER BÜYÜKTERZİKARDİYOLOJİ UZMANI
UZM.DR.ZAFER ŞENORTOPEDİ  UZMANI
ALİ OSMAN AYÖZFİZİK MÜHENDİSİ
ALİ NARİNRADYOLOJİ TEKNİSYENİ
ACİL SERVİS KONSÜLTASYONLARI İZLEME EKİBİ 
DR.ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARDIMCISI
DOÇ DR. RAMAZAN KÖYLÜACİL SERVİS  EĞİTİM SORUMLUSU ( ACİL TIP UZMANI)
UZM. DR.EMİN FATİH VİŞNECİACİL SERVİS İDARİ SORUMLUSU ( ACİL TIP UZMANI)
ASİST. DR. MEDİNE AKKAN ÖZACİL SERVİS ASİSTAN TEMSİLCİSİ ( ACİL TIP ASİSTANI)
HASAN ZAFER ZEYBEKACİL SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ
  
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU 
  
DR. ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARD. İŞVEREN VEKİLİ
AHMET FATİH ÖZYILMAZİDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
UZM. DR. İBRAHİM SOLAKAİLE SAĞLIĞI UZMANI İŞYERİ HEKİMİ
MUSTAFA TANER ÇOBANBİYOLOG/İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI
NECATİ BÜKECİKİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARD.
BAĞDAT EROLEKK HEMŞİRESİ
ALİ NARİNRÖNTGEN TEKNİSYENİ
ZELİHA ATEŞALPİDARİ VE MALİ HİZM. MÜD. YRD./ ÇALIŞAN BAŞ TEMSİLCİSİ
MUSTAFA UZSİVİL SAVUNMA UZMANI
İLHAN ÖZERTEKNİK SERVİS SORUMLUSU/BAŞTEKNİSYEN
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU 
  
DR. ALİ KAVAFBAŞHEKİM YARD. İŞVEREN VEKİLİ
AHMET FATİH ÖZYILMAZİDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
UZM. DR. İBRAHİM SOLAKAİLE SAĞLIĞI UZMANI İŞYERİ HEKİMİ
MUSTAFA TANER ÇOBANBİYOLOG/İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI
NECATİ BÜKECİKİDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARD.
BAĞDAT EROLEKK HEMŞİRESİ
ALİ NARİNRÖNTGEN TEKNİSYENİ
ZELİHA ATEŞALPİDARİ VE MALİ HİZM. MÜD. YRD./ ÇALIŞAN BAŞ TEMSİLCİSİ
MUSTAFA UZSİVİL SAVUNMA UZMANI
İLHAN ÖZERTEKNİK SERVİS SORUMLUSU/BAŞTEKNİSYEN
TRANSFÜZYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ 
Uzm.Dr.Cihangir ERGÜNBaşhekim Yardımcısı
Uzm.Dr.Atakan TEKİNALPTransfüzyon Komite Başkanı
Dr.Arzu GÜRIŞIKTransfüzyon Komite Başkan Yardımcısı
Uzm.Dr.Sevket ARSLANİmmünoloji ve Alerji 
Uzm.Dr.Şerife ATAŞTransfüzyon Merkezi Hekimi
Uzm.Dr.Elif Habibe AKTEKİNÇocuk Onkoloji ve Hematoloji
Uzm.Dr.Cemil ERGenel Cerrahi
Uzm.Dr.M.Selçuk ULUERAnestezi ve Reanimasyon
Uzm.Dr.Oğuzhan GÖNENÇKadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm.Dr.Zeynep BIYIKNefroloji
Uzm.Dr.Mustafa DAĞLIKalp Damar Cerrahisi
Op.Dr.Bülent ÇETİNBeyin Cerrahi
Doç.Dr.Ramazan KÖYLÜAcil TIP Uzm.
  
Uzm.Dr.Erdoğan GÜLTEKİNOrtopedi ve Tramvatoloji
Uzm.Dr.Mustafa KARAAĞAÇTıbbi Onkoloji
Uzm.Dr.Beyza ÖZCANNeonatoloji
Hemşire Çiğdem KÖFTECİDahiliye Servisi Sorumlu Hemşiresi
Hemşire Asiye UYLAŞOrtopedi Servisi Sorumlu Hemşiresi
Hemşire Ayşegül ÖZBİNERKVC Sorumlu Hemşiresi
  
Hemşire Sema ÖZBAYBeyin Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi
  
Sağ.Mem.Zafer ZEYBEKAcil Servi Sorumlu Sağ.Mem.
  
Laborant.Şefika Elif UZUNKAVAKKan Merkezi
  
Laborant Nurcan UĞURELLİKan Merkezi
  
Laborant Pınar HAKLIKomite Sekreteri
  
Muharrem GEÇGELİstatistik Birim Sorumlusu