T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Konya’da Yılın Ebesi Hastanemizden ‘Mümüne Öksüz’

Güncelleme Tarihi: 23/05/2018

Hastanemiz doğumhane servisinde görev yapan ve Konya’da yılın ebesi ödülüne layık görülen Mümüne Öksüz; ödülünü, Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet Demircan’dan aldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından, Ankara’da Ebeler ve Hemşireler Günü dolayısıyla “Bir dokunuş çok şey değiştirir” temalı bir program düzenlendi. Programda, Türkiye’nin 81 ilinden gelen ebe ve hemşirelere teşekkür belgeleriyle birlikte hediyeleri takdim edildi. Konya’da yılın ebesi seçilerek programa katılan Ebe Mümüne Öksüz’e ödülü, Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet Demircan tarafından verildi.

Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Ali Eryılmaz ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Ümmügülsüm Kömürcüoğlu; başarılı ve özverili çalışmaları ile hastanemizin örnek isimleri arasında yer alan mesai arkadaşımız Ebe Mümüne Öksüz’ü Konya’da yılın ebesi seçilmesi nedeniyle kutlayarak, Kuran-ı Kerim ve kalem hediye ettiler. Hastanemizden bir arkadaşımızın yılın ebesi ödülüne layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Ali Eryılmaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Eğitim Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Günenc ve tüm klinik çalışanlarını da tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

  • 152843.jpg
  • KEA_3214.jpg
  • KEA_3219.jpg
  • KEA_3225.jpg
  • KEA_3227.jpg
  • tcsb3122.jpg