T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bölüm Kalite Sorumluları

Güncelleme Tarihi: 15/10/2019

Uzm.Dr.Adnan TEKİNBaşhekim YardımcısıKurumsal Yapı/Dış Kaynak Kullanımı
Ümmügülsüm KÖMÜRCÜOĞLUSağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Hasta Bakımı 
Adem SEVİNÇKalite Yönetim DirektörüKalite Yönetimi /Döküman Yönetimi / Güvenlik Raporlama Sistemi/Gösterge Yönetimi/Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri
M.Taner ÇOBANİş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıRisk Yönetimi
Mustafa UZSivil Savunma UzmanıAcil Durum ve Afet Yönetimi
Şadiye ŞAFAKHemşireEğitim Yönetimi / Sosyal Sorumluluk
Erdal GÜRDOĞLUSosyal Hizmet UzmanıHasta Deneyimi
Ali ARLIKalite ve Destek Müdür YardımcısıYaşam Sonu Hizmetler/Otelcilik Hizmetleri
Yasin GÜNDÜZİdari ve Mali İşler Müdür YardımcısıHizmete Erişim
Mustafa SAATÇİİdari ve Mali İşler Müdür YardımcısıSağlıklı Çalışma Yaşamı
Ömer FIRÇAEczane Sorumlusuİlaç Yönetimi
Meyli TÜRKHemşireEnfeksiyonların Önlenmesi
Mustafa EŞİYOKHemşireAmeliyathane -Sterilizasyon Hizmetleri
Dr.Arzu GÜRIŞIKDoktorTransfüzyon Hizmetleri
Vahit YILMAZRöntgen TeknisyeniRadyasyon Güvenliği
Hasan Zafer ZEYBEKSağlık MemuruYetişkin Acil Sağlık Hizmetleri/ Acil Kritik Yoğun Bakım /Genel Toksikoloji Yoğun Bakım
Ayşegül YORGANCILARHemşireÇocuk Acil Sağlık Hizmetleri
Şenay Köse ŞÜKÜRSağ.Bak.Hiz.Mdr.Yrd.Yoğun Bakım Üniteleri
Gülderen GÖNENEbeDoğum Hizmetleri
Serpil ORHANHemşireDiyaliz Ünitesi
Şükrü AKCAN/Gökhan SEZERBirim SorumlularıPsikiyatri Kliniği
Doç.Dr.Said Sami ERDEMBiyokimya UzmanıBiyokimya Laboratuvarı
Uzm.Dr.Habibe ÖVETMikrobiyoloji UzmanıMikrobiyoloji Laboratuvarı
Uzm.Dr.Ethem ÖMEROĞLUPatoloji UzmanıPatoloji Laboratuvarı
Necip DANIŞIK /İlhan ÖZERMühendis /BaşteknisyenTesis Yönetimi
Harun ALTINTAŞİdari ve Mali İşler Müdür YardımcısıBilgi Yönetim Sistemi
Azize GÜNARÇevre Sağlığı TeknisyeniAtık Yönetimi
Nezihe CEYLANMühendisMalzeme ve Cihaz Yönetimi
Özlem BİLGİNHemşireNefroloji Servisi /Nefroloji Yoğun Bakım
Hasibe OKUDANHemşireGögüs Servisi 4. Kat /İntaniye Servisi
Havva ŞENGÜLHemşireNöroloji Servisi / Göz Servisi/İnme
 Havva ÖZ                                                   Hemşire Dahiliye/Yan Dallar Servisi
 Melek ZEYBEK HemşireDahili Yoğun Bakımlar (Nöroloji/Dahiliye)
Hesna YAVUZEbeGögüs Hastalıkları 5. Kat /Genel Yoğun Bakım 5. kat
Fatih KALENDERHemşireUyku Laboratuvarı
Durşen DİŞBUDAKHemşireNisaiye Servisi/Plastik Cerrahi Servisi/Jinekoloji Servisi
Abdurrahman SARICAHemşireCerrahi Yoğun Bakım 3/Genel Cerrahi 1-2
Ahmet ÇİLİNGİRHemşireGöğüs Yoğun Bakım 8. Kat / Çocuk Yoğun Bakım 8. Kat
Aysel ATANHemşireKBB Servisi
Mehtap ERENHemşireYanık Servisi/Çocuk Cerrahi Servisi
Sema Kılınç ARSLANHemşireÇocuk Yoğun Bakım/Çocuk Servisi
Nuray GÜRLERSağlık MemuruKalp Damar Cerrahisi Servisi /Cerrahi Yoğun Bakım 7
Fatma TIRKIZEbe                                               Koroner Yoğun Bakım/Kardiyoloji Servisi
Emine CEYLANHemşireReanimasyon Yoğun Bakım/KVC YB
Uzm.Dr. Mustafa ÇAYCIDoktorNükleer Tıp Hizmetleri
Uzm.Dr.İbrahim BABALIOĞLUDoktorRadyasyon Onkolojisi
Ayşegül ŞAHİNHemşireKemoterapi
Sevim TATLIHemşireKan Alma Birimi
Selma ALTUNTAŞHemşireEndoskopi Hizmetleri
Ayşe ÇELİKHemşireFizik Tadavi Kiliniği
Emine ÖZERHemşireTPN Birimi
Sema ÇAYIRHemşireBeyin Cerrahi Servisi/Cerrahi YB 5
Hakan TOPÇUOĞLUHemşireSağlık Destek Birimi
Sultan IŞIKHemşireAğız ve Diş Sağlığı Hizmetleri
Sevinç UĞURLUHemşireZafer Ek Bina
Ahmet Çelik SAMEDOĞLUHemşireYazır Ek Bina
Muhittin ŞAHİNHemşireHiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Yusuf BOZKURTHemşireAmatem/Çematem