T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Meram Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Meram Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Algoloji (Ağrı ) Kliniğimiz hizmetinizde

Güncelleme Tarihi: 06/08/2019

Hastanemizde hizmete açılan Algoloji (Ağrı) Polikliniği hasta kabulüne başladı.

Hastanemizin Merkez Yerleşkesinde hizmete açılan Algoloji kliniğimizde, fizik tedavi, klasik ağrı kesiciler ve geleneksel yöntemlerin etkili veya yeterli gelmediği kronik (Süreğen) ağrılar, girişimsel uygulamalarla tedavi edilmektedir.

Kanser, eklem ve omurga hastalıkları, zona, migren ve nevraljiler gibi birçok hastalığın neden olduğu kronik ağrılar, bazı hastalarda fizik tedavi uygulamalarına ve ilaç tedavilerine yanıt vermemektedir. Bu tür rahatsızlıkları olan hastaların ağrılarının dindirilmesi, çeşitli ilaçlar ve girişimsel işlemlerle mümkün olabilmektedir.

Algoloji Uzmanlarımızın yaptığı tıbbi işlemler ağrı odaklı ve hastaların şikayetlerini rahatlatmaya yönelik olmakta, ağrının nedenlerini ortadan kaldırmamaktadır. Bu nedenle Beyin Cerrahi, Nöroloji, Ortopedi, Kalp ve Damar Cerrahi ve Fizik Tedavi gibi kliniklerde hastalığı teşhis edilmiş ve takip edilen hastalar, ilgili hekimler tarafından Algoloji Polikliniğimize yönlendirilmektedir. 

Algoloji kliniğimizden yararlanmak isteyen hastalarımız, MHRS (Merkezi Hekim randevu Sistemi) ‘den veya hastanemizde yerleşik KİOSK cihazlarından sıra alarak muayene olabilirler.

  • ALGOLOJİ1.JPG
  • ALGOLOJİ2.JPG
  • ALGOLOJİ3.JPG
  • ALGOLOJİ4.JPG